Nasze wartości

Nasze wartości

W roku 1982 powstał pierwszy krem marki AA – do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Szybko zyskał ogromną popularność. Ze względu na swoje opakowanie, został spontanicznie mianowany kremem „pomarańczowym”.

To od niego zaczęła się historia naszej marki. W latach 80-tych ubiegłego wieku, kiedy alergie nie stanowiły jeszcze globalnej epidemii, stworzyliśmy krem, który wyprzedził swoją epokę.

U podłoża powstania marki AA leżało dermatologiczne spojrzenie na skórę i odpowiedzialne patrzenie w przyszłość.

Do dziś determinuje to nasze najważniejsze wartości.

Bezpieczeństwo produktów

W nowoczesnych Laboratoriach Badawczo-Rozwojowych – w sercu naszej firmy – zespół ekspertów tworzy innowacyjne formuły kosmetyków.

Nasze działania wspierają autorytety z sektora medycznego – lekarze kliniczni, dermatolodzy i alergolodzy.

Opracowując receptury eliminujemy składniki zawierające zidentyfikowane alergeny. Wszystkie używane składniki są dokładnie analizowane w każdym nowo powstającej recepturze.

W trakcie przeprowadzanych testów produktów musimy w 100% potwierdzić, że ich receptura nie podrażnia skóry alergicznej.

Stosujemy zaawansowane technologie, najwyższe standardy zarządzania produkcją i restrykcyjny proces kontroli jakości. To pozwala nam produkować w naszej fabryce także leki i wyroby medyczne.

Innowacyjność

Łączymy najwyższe bezpieczeństwo kosmetyków z ich wysoką skutecznością i przyjemną aplikacją. To nasze innowacyjne wyzwanie.

Liczne zgłoszenia patentowe i patenty, służą przede wszystkim eliminacji ryzyka wystąpienia podrażnień. Dlatego możemy bezpiecznie stosować silnie działające składniki aktywne najnowszej generacji nawet w podwyższonych stężeniach.

Stosujemy wyłącznie hipoalergiczne kompozycje zapachowe.

Innowacyjność to także nasze przełomowe produkty – pierwszy krem do skóry wrażliwej, pierwsze specjalistyczne preparaty do higieny stref intymnych, pierwsza pielęgnacja dopasowana do grup wiekowych.

Skuteczność

Stosujemy najnowocześniejsze składniki pielęgnacyjne światowej klasy o najwyższej efektywności działania.

Surowce pozyskujemy od światowych liderów. Nasze badania skuteczności wspieramy bogatą dokumentacją badawczą oraz jakościową.

Korzystamy z wiedzy, której nieustannie dostarczają nam dynamicznie rozwijające się dziedziny nauki: dermatologia, kosmetologia , biotechnologia i medycyna.

Bliskość

Pragniemy towarzyszyć Ci każdego dnia, wspierając Cię w skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji.

To dla nas prawdziwe wyróżnienie, kiedy marka AA jest Twoim wyborem.

Tak bogata oferta produktów, które zostały przetestowane przez osóby o skórze wrażliwej, jest unikalna na skalę światową. Dlatego znajdziesz wśród nich preparaty dopasowane do każdego typu cery, kompleksowe linie do pielęgnacji ciała czy produkty do makijażu.

Dbamy o to, aby kosmetyki AA były dostępne w Twoim ulubionym sklepie, opatrzone przejrzystą informacją, ułatwiającą Ci wybór odpowiedniego produktu.

Rozwój

Jesteśmy przekonani, że najlepsze jeszcze przed nami.

Wsłuchując się w potrzeby konsumentów, śledząc przełomowe technologie i prowadząc własne badania naukowe, nie ustajemy w ciągłym rozwoju i realizowaniu naszej misji.

Wierzymy, że piękna, zdrowa i zadbana skóra każdemu daje siłę i pewność siebie, niezbędne w codziennym dążeniu do szczęśliwego życia i realizacji marzeń.

© 2022 Oceanic S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Zjednoczenie.com